Produktų kategorijos

All Products >> Sportui >>Tryptomax

Tryptomax

Veikliųjų medžiagų poveikis
Tryptomax sudėtyje yra triptofano, magnio ir vitamino B6, kurie padeda greičiau užmigti, palaiko optimalų miego ritmą, kokybę. Triptofanas yra viena iš svarbiausių aminorūgščių, prisidedanti prie miego kokybės gerinimo ir nervų sistemos balanso palaikymo. Be to, triptofanas yra serotonino sudedamoji medžiaga, kuri padeda padidinti serotonino kiekį smegenyse. Serotoninas žinomas kaip hormonas, prisidedantis prie normalaus miego rėžimo.

Magnis ir vitaminas B6 veikia raminančiai, mažina įtampą, o kartu su triptofanu gali padėti pagerinti miego kokybę.

Sudėtis
Fruktooligosacharidai, L-triptofanas, magnio oksidas, piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6), stabilizatoius natrio kroskarmeliozė, tirštiklis hidroksipropilceliuliozė, magnio stearatas.

Be laktozės, saldiklių, mielių, glitimo.

Dienos normoje (1-2 tabletės) yra:
L-triptofanas 260-520 mg,
Magnis 100-200 mg (27 – 53 % RMV*),
Vitaminas B6 5 – 10 mg (357 – 714 % RMV*).
*RMV – referencinė maistinė vertė

Vartojimas
Gerti 1 – 2 tabletės per dieną pusę valandos prieš miegą, ar naktį atsibudus. Nerekomenduojama nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Nevartoti kartu su migdomaisiais ar antidepresiniais vaistais. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Subalansuota, visapusiška mityba ir sveikas gyvenimo būdas yra svarbi kasdieninio gyvenimo dalis.

Pakuotė
Maisto papildas, 60 tablečių
Grynasis kiekis: 60 g

Šaltinis
Hankintatukku