Produktų kategorijos

All Products >> Sportui >>Serraflex

Serraflex

Veikliųjų medžiagų poveikis
Serrazimes® I – proteolitinių fermentų sistema suskaido baltymų metabolizmo produktus. Sudėtyje esanti fermentų sistema gali padėti pagerinti sąnarių ir raumenų funkcijas, paspartinti jų gijimo procesus, palaiko gerą nuotaiką ir padeda atsigauti po sportinių pratimų. Taip pat, gali padėti atpalaiduoti įsitempusią nugarą, juosmenį ir kaklą nuo ilgo sedėjimo prie kompiuterio ar dirbant kitą sėdimą darbą. Fermentai padeda baltymų apykaitoje, kadangi padeda suskaidyti baltymą į smulkesnes daleles, taip šis yra lengviau įsiurbiamas į kraują.

Maisto papildas puikiai tinka sportininkams, nes gali padėti paspartinti traumų sukeltų skausmų gijimą, padeda greičiau gyti sumušimams ir uždegimams raumenyse.

Sudėtis
Serrazimes® I – proteinazė, ryžių sėlenos, emulsiklis mikrokristalinė celiuliozė, hidroksipropilmetilceliuliozinis kapsulės apvalkalas.

Be laktozės.

Dienos normoje (1 kapsulėje) yra:
Serrazimes®- proteazės fermentai – 100000 U

Vartojimas
Vartoti 1 kapsulę per dieną nevalgius, užgeriant vandeniu. Nevartoti nėštumo ir kūdikio žindymo laikotarpiu. Neskirta vaikams ir žmonėms, vartojantiems kraują skystinančius vaistus. Nerekomenduojama vartoti gydantis antibiotikais, nevartoti prieš chirurgines operacijas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Subalansuota, visapusiška mityba ir sveikas gyvenimo būdas yra svarbi kasdieninio gyvenimo dalis.

Pakuotė
Maisto papildas, 60 kapsulių
Grynasis kiekis: 26 g

Šaltinis
Hankintatukku