Produktų kategorijos

Prevesan

Veikliųjų medžiagų poveikis
Prevesan maisto papildo sudėtyje esantis žaliosios arbatos (Camellia sinensis) ekstraktas Prevental® yra išgaunamas iš žaliosios arbatos. Jame gausu organizmui itin naudingų augalinių fitolių, padedančių sumažinti cholesterolio kiekį, taip pat, pasižymnčių antioksidacinėmis savybėmis. Augaliniai fenoliai ir bioflavonoidai, esantys žaliosios arbatos ekstrakte žmogaus organizme veikia kaip natūralūs antioksidantai ir padeda ląsteles apsaugoti nuo laisvųjų radikalų poveikio.

Žaliojoje arbatoje gausu aktyvių laisvųjų radikalų kurie padeda nuo cholesterolio oksidacijos organizme, sumažina tikimybę riebalinėms medžiagoms nusėsti ant kraujagyslių ir taip sukelti įvairias ligas, kaip aterosklerozė, miokardo infarktas ir smegenų insultas. Medžiagos, esančios žaliojoje arbatoje, naudingos kepenų veiklai, regėjimui, širdžiai bei kraujo cirkuliacijai.

Sudėtis
Žaliosios arbatos (Camellia sinensis) ekstraktas Prevental ®,emulsiklis mikrokristalinė celiuliozė, kapsulės apvalkalas želatina, magnio stearatas.

Be laktozės, saldiklių, mielių, glitimo.

Dienos normoje (2 kapsulėse) yra:
616 mg Prevental ® augalinių fenolių žaliosios arbatos ekstrakto, atitinkančio 9,4 g žaliosios arbatos lapų.

Vartojimas
Gerti po 1 kapsulę 2 kartus per dieną. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Subalansuota, visapusiška mityba ir sveikas gyvenimo būdas yra svarbi kasdieninio gyvenimo dalis.

Pakuotė
Maisto papildas, 60 kapsulių,
Grynasis kiekis: 30 g

Šaltinis
Hankintatukku