Produktų kategorijos

All Products >> Vitaminai/mineralai >>Magnesia sitraatti

Magnesia sitraatti

Veikliųjų medžiagų poveikis
Magnis yra mineralas, būtinas gerai nervų sistemos, širdies, raumenų ir kraujagyslių veiklai užtikrinti. Magnis palaiko normalų širdies ritmą, reguliuoja širdies, nervų ir raumenų aktyvumą, mažina nerimą, gali pagerinti miegą.
Nepakankamas magnio kiekis ląstelėse sukelia raumenų silpnumą, nuovargį, mėšlungį bei lygiųjų raumenų spazmus. Magnio trūkumas yra vienas iš širdies-kraujagyslių sistemos ligų rizikos faktorių.

Magnesia Sitraatti 300 sudėtyje esantis magnis veikia nervų sistemą, raumenis ir kraujagysles. Tai, jog magnis yra magnio citrato pavidale yra įsiurbiamas lengviau į organizmą, pasižymi ilgesniu poveikiu, nei įprasti magnio maisto papildai.

Sudėtis
Magnio citratas, lipnumą reguliuojanti medžiaga mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas.

Be laktozės, saldiklių, mielių, glitimo.

Dienos normoje (1-3 tabletėse) yra:
Magnis 1 tabletė – 100 mg (27% RMV*), 3 tabletės – 300 mg (80% RMV*)
*RMV – referencinė maistinė vertė

Rekomenduojama vartoti
Jaučiant raumenų silpnumą, jaučiant lygiųjų raumenų spazmus, greitai pavargstant, sportuojant, besilaikant dietos, vyresnio amžiaus žmonėms.

Vartojimas
Gerti 1-3 tabletes per dieną. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Subalansuota, visapusiška mityba ir sveikas gyvenimo būdas yra svarbi kasdieninio gyvenimo dalis.

Pakuotė
Maisto papildas, 160 tablečių
Grynasis kiekis: 168 g

Šaltinis
Hankintatukku