Produktų kategorijos

All Products >> Sportui >>Bodyflex® Combi

Bodyflex® Combi

Veikliųjų medžiagų poveikis
BODYFLEX® Combi tai sudėtinis biologiškai aktyvių medžiagų, vitaminų bei mineralų derinys, fiziologiškai veikiantis jungiamąjį, raumenų bei kaulų audinius.

Liofilizuotas Naujosios Zelandijos žaliųjų moliuskų ekstraktas savo sudėtyje turi omega – 3 riebalų rūgščių (EPA, DHA, ETA), kurios, kartu su kitomis medžiagomis yra svarbios sveikos sąnarių ir ramenų bei skeleto būklės palaikymui.

Imbieras yra svarbus imuninės sistemos veikloje. Metilsulfonilmetanas (MSM) yra medžiaga, būtina raumenų, raiščių ir kaulų struktūrų palaikyme. Junginys mažina uždegimą, gali padėti sportininkams, dažnai susiduriantiems su mėšlungiu ir raumenų traukimo problema.

Dilgelės savo sudėtyje turi silicio, kalcio, kalio, vitaminų C ir B, flavonoidų – medžiagų, svarbių kaulų struktūros palaikyme. Taip pat, dilgelės pasižymi antioksidaciniu poveikiu.

Sudėtis
Liofilizuotas Naujosios Zelandijos žaliųjų moliuskų (Perna canaliculus) ekstraktas, kalcio karbonatas, magnio oksidas, emulsiklis riebalų rūgščių magnio druska, tirštiklis guaro derva, metilsulfonilmetanas (MSM), saldiklis ksilitolis, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, karotinoidai iš didžiosios dilgėlės (Urtica dioca), imbiero (Zingiber officinale) ekstraktas, vanilino aromato kvapioji medžiaga, vitaminas D.

Be laktozės, mielių, glitimo.

Dienos normoje (2-4 tabletės) yra:

Kalcio karbonato, kuriame kalcio 400 – 800 mg (50-100% RMV*),
Liofilizuoto Naujosios Zelandijos žaliųjų moliuskų (Perna canaliculus) ekstrakto 200-400 mg,
Metilsulfonilmetano (MSM) 200 – 400 mg,
Magnio oksido, kuriame magnio 175 – 350 mg (47-93% RMV*),
Karotinoidų iš didžiosios dilgėlės (Urtica dioca) 100 – 200 mg,
Imbiero (Zingiber officinale) ekstrakto 60 – 120 mg,
-kuris atitinka 1800 – 3600 mg šviežaus imbiero
Cholekalciferolio (Vitamino D) 2,5 – 5,0 µg (50-100% RMV*).
*RMV – referencinė maistinė vertė

Vartojimas
Gerti po 2 tabletes 1-2 kartus per dieną nuryjant ir užsigeriant dideliu kiekiu vandens. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Subalansuota, visapusiška mityba ir sveikas gyvenimo būdas yra svarbi kasdieninio gyvenimo dalis.

Pakuotė
Maisto papildas, 60 tablečių
Grynasis kiekis: 78 g

Šaltinis
Hankintatukku